REFERENCE > NAPSALI NÁM


Vytváříme působivé projekty, které našim klientům zajišťují návratnost prostředků, které do nich investují. Prostřednictvím komunikačních, BTL, PR, reklamních, či eventových agentur podporujeme různé formy komunikace, jako jsou konference, summity, představení produktů, firemní setkání, awards, módní přehlídky, show a promo akce.

Jana Sedláčková, Public Picture & Marketing a.s.

Milí kolegové, dovolte mi, abych Vám poděkovala za perfektní spolupráci na přípravě letošního kongresu Generali, který považuji (a naštěstí nejen já) za jednu z nejpovedenějších akcí poslední doby. Vám všem patří velký dík za to, že vše běželo zcela bez problémů, na vysoké profesionální a kreativní úrovni. Přeji nám všem více takových akcí...
Díky Jana

Barbora Tomášová, KRM company

Ráda bych Vám poděkovala za profesionální přístup a výbornou spolupráci při realizace včerejší akce v Karlových Varech. Prosím vyřiďte naše poděkování i Vašim kolegům, kteří se na akci podíleli.

Markéta Šedivá, Nomen PR

Ráda bych poděkovala za skvělou spolupráci celého teamu. Vše proběhlo celkem hladce.........Ještě jednou děkuji za pohotové řešení situací vzniklých na místě. Díky a těším se na další akci.

Lucie Kubalová, AVANT Promotion s.r.o.

Dovolte mi, abych Vám a celé Vaší firmě poděkoval za velmi příjemnou spolupráci při realizaci festivalu Česká republika – To letí! Celá stavba a technika byla hodnocena velmi dobře, proto bych rád poděkoval všem Vašim spolupracovníkům včele s Michalem Stehlíkem.

Richie Kingsmore

I just wanted to thank you again for all you did in putting together and running our sound while we were in Prague. You did a wonderful job and I appreciate all your hard work and diligence in making it happen!

Město Louny poděkováníMěsto Louny poděkování RITUALRITUAL ArcadiaARCADIA IfbIFB
 
 
© Hlavsa 2011 Všechna práva vyhrazena, Made in NETTVOR