O NÁS > NÁŠ TÝM

viktor
michal petr
 

Přátelský, spolehlivý a tvořivý

Jelikož firemní akce probíhají v reálném čase, jsou jednou z nejméně kontrolovatelných marketingových aktivit.
Při cestě ke splnění vašich cílů můžete zůstat sebevědomí, máte-li k dispozici schopný tým, který plně podpoří realizaci vašeho záměru.

petr
Petr začal s podnikáním v roce 1990, kdy založil firmu na technické zajištění akcí se zaměřením na módní přehlídky a koncerty. Od té doby se mnoho změnilo a jeho původní projekt se rozrostl až do současné podoby. Věří, že skutečné hodnoty nevznikají ze dne na den a je přesvědčen, že v podnikání je důležité se především obklopit týmem schopných lidí na který se může spolehnout. Svůj volný čas věnuje v první řadě rodině, mimochodem je vyhlášený kuchař a gurmán.

michal
Michal dříve technicky produkoval celou řadu kulturních akcí mimo jiné Jazz na Hradě nebo Pražské Jaro, projel svět s řadou umělců a ocitl se v nejednom zajímavém sále např. Carnegie Hall. Ve firmě má na starosti nejrůznější projekty od promo akcí až po konference. Michal vyniká především flexibilitou, citem pro detail a vysokým nasazením, díky kterému dosahuje výsledků, které jdou nad rámec zadání. Mimo svoji práci dlouhodobě spolupracuje s divadlem Viola, kde např. vedl jazzový pořad V rámci bez obrazu. S nerozlučnou partou vodáků pořádá dětské tábory a hraje s kapelou Happy Sapiens.

viktor
Viktor je původní profesí zvukař, spolupracoval s např. S Chinaski, Kryštof a Monkey Business. V produkci evetů se naplno pohybuje od roku 2006. V poslední době se zaměřuje především na rozvoj a hledání nových obchodních příležitostí. Ve zbývajícím čase se věnuje rodině a studiu VŠ. Mezi jeho záliby patří marketing a média. Byl dlouholetým člen kapely Eggnoise.

 
© Hlavsa 2011 Všechna práva vyhrazena, Made in NETTVOR