PARTNEŘI

Audiolight Service

Společnost Audiolight Service s.r.o., založená v roce 1998, patří mezi největší rentovací společnosti v ČR. Specializuje se na nejnáročnější show, koncerty, festivaly a akce spojené s BTL komunikací různých subjektů. Společnost Audiolight Service zajistí vše od dekorací, přes vyhledání prostorů, zajištění světelné, zvukové, prezentační a video techniky. Divize RENTAL se zabývá pronájmem techniky nejširším vrstvám uživatelů.

Audiolight Sales

Společnost zabývající se prodejem profesionální zvukové, světelné a videotechniky. Výhradními dovozce značek DAP AUDIO, SHOWTEC, DMT, LD SYSTEMS, ADAM HALL, KME, UNI-LYTE a LEE FILTERS. Tyto značky dále distribuuje velkoobchodně v síti cca 50 velkoodběratelů z řad drobných prodejců zvukové a světelné techniky a profesionálních touringových společností. Také regionálně zastupuje MARTIN, PIONEER, BOSE a další značky.

NETTVOR

NETTVOR - INTERNETOVÁ MANUFAKTURA Netvor je internetová manufaktura, která vytváří vizuálně atraktivní internetové stránky s výstižným a přehledným obsahem. Nettvor navrhuje unikátní grafický styl pro firmy všech velikostí, ale přichází i s nápady, které vaši firmu oživí a odliší od konkurence. Nettvor je tvor, který spolutvoří internet. Žije v internetu a žije internetem. Internet je jeho teritorium, zná jeho zákonitosti i záludnosti.

LIVECAST

TOXIQUE

PALÁC ŽOFÍN

OBECNÍ DŮM

Bára Hrzánová & Condurango

YOGA - Lenka Robinson

CHAVA

 
© Hlavsa 2011 Všechna práva vyhrazena, Made in NETTVOR